Zoznam produktov podľa výrobcu: Himalyo

Výnimočná lokalita a zpracovanie pôvodnych odrôd dáva produktom Himalyo absolútne unikátnú silu a koncentráciu účinných nutričných látok.

Viac

"Mohli sme sem napísať niekoľko marketingových trhákov Ale namiesto toho sme sa rozhodli napísať, ako to skutočne cítime"


Himalyo je o návrate ku koreňom. Korene čo dávajú stabilitu, silu rásť a držať korunu našeho vedomia hore k nebu. Len tak dokážeme spokojne existovať, dýchať a cítiť vnútorný kľud a zmysel našeho bytia.


Himalyo je o pochopení. Pochopenie spojitosti našeho vnútorného a vonkajšieho tela a o dôležitosti ich vzájomnej synergie. To čo je vo vnútri je aj navonok, a to čo je zvonka sa zrkadlí v našom vlastnom vnútri.


Himalyo je o súznení. Súznenie myšlienok a vedomostí, ktoré posúvajú hranice zdanlivo nemožného a dávajú vyniknúť novým metódam v starostlivosti a naše telo a rovnováhu našej mysle.


Himalyo je o poznatkoch. Poznatkoch vynikajúcich botanikov, biochemikov a farmaceutov prinášajúcích vzrušujúcu harmoniu dávnych tradícií s postupmi modernej vedy.


Himalyo je o zodpovednosti. Zodpovednosti za pozitívne svetlo a čistú stopu, kterú zanecháva každý aspekt našej činnosti.

Less
Zobrazuje sa 1 - 2 z 2 položiek
Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.