Zoznam produktov značky MARTIDERM

Všetko to začalo v malej lekárni v Barcelone v roku 1952. Odvtedy sa stalo veľa vecí a vznikla MartiDerm Group. Výskum a záväzok prinášať efektívne riešenia viedol k vytvoreniu prvej proteoglykánovej ampuly s vitamínom C. V MartiDerm vedia, že čas sa nedá zastaviť, preto s ním nebojujú. MartiDerm filozofia tkvie v Elegantnom starnutí. Značka MartiDerm je zástancom transparentnosti: to, čo MartiDerm produkty tvrdia, to aj robia. Vitajte v svete MartiDerm.

MartiDerm je verný svojim koreňom a práci zakladateľa, ktorým bol Josep Marti Tor. Farmaceut, ktorý začal vytvárať efektívne formuly v dermokozmetike.

Výskum je v MartiDerm prioritou. Pri skúmaní, ako ochrániť proteoglykány a vitamín C pred svetlom a vzduchom, ktoré spôsobujú ich oxidáciu a eliminujú ich priaznivé účinky, vynašli MartiDerm vedci sklenené ampulky. A tak vznikla prvá ampulka na svete.

Revolučný kozmetický koncept sa časom rozrástol a zdokonalil a spravil zo značky MartiDerm svetovú značku dermokozmetiky.

Ale MartiDerm výrobky obsahujú aj niečo ďalšie, koncept, ktorý ich robí výnimočnými: čas je pre nich spojenec. MartiDerm nebojuje proti času. Podporuje ho. Nabáda nás, aby sme vňom žili. Radovali sa v čase. Akceptovali ho a zdieľali s inými. V tom je to tajomstvo.

Menej
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný na porovnanie.