Značky Počet značiek: 10

 • Adelle Davis

  Všetky prípravky sú vyrobené s veľkou zodpovednosťou a rešpektom k učeniu Adelle Davis, s využitím najnovších trendov v biochémii a výrobe výživových doplnkov. Ľudský organizmus vnímame ako jeden celok. Veríme že k vzniku choroby výrazne prispieva deficit niektoré z dôležitých vitamínov a minerálov. Doplnením chýbajúcich prvkov v organizme vieme telu vrátiť prirodzenú silu a vitalitu.

 • Aqua mineral kozmetika

  Harmónia starodávnej múdrosti a modernej vedy. Táto originálna, komplexná séria vysokoúčinných kozmetických prípravkov vytvorených špeciálne na zachovanie krásnej a zdravej pokožky pomáha vzdorovať pôsobeniu času. 
 • CeraVe

  CeraVe je kozmetika obsahujúca ceramidy. Produkty CeraVe  sú vyvíjané v spolupráci s dermatológmi a obsahujú zmes 3 ceramidov.

 • Healthway výživové doplnky

  Spoločnosť HealthWay, s.r.o vznikla na jeseň roku 2013 za účelom priniesť na slovenský trh kvalitné prírodné produkty, vyrábané renomovanými spoločnosťami v Nemecku a USA.

 • inPHARM

  Spoločnosť inPHARM bola založená v roku 1993. Spoločnosť inPHARM v súčasnosti pôsobí v Českej republike a na Slovensku, a má svoje reprezentatívne zastúpenie v Prahe a v Bratislave. Sklad liekov je umiestnený v Brne. Hlavnou náplňou spoločnosti inPHARM je vývoj a distribúcia v oblasti liekov, zdravotníckych pomôcok a výživových doplnkov. Stratégia spoločnosti je založená najmä na prezentácii vysoko kvalitných prípravkov, ktoré postupne uvádza na farmaceutický trh. Najväčšími zahraničnými partnermi spoločnosti inPHARM sú napríklad farmaceutické spoločnosti Guna (Taliansko) či Pascoe (Nemecko).

  Počet produktov: 0

 • Konjac

  Konjac špongia je najjemnejší a najúčinnejší materiál na čistenie pleti. Je neuveriteľne mäkká, doslova ako želé, vhodná pre všetky typy pleti. Pravidelným používaním sa pleť stáva čistou, žiarivou, so zdravým prirodzeným jednotným odtieňom

 • NefdeSanté šťavy

  Nef de Santé, a.s. je česká spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába potravinové doplnky, obsahujúce tie najkvalitnejšie prírodné suroviny. Značka nefdesanté ® sleduje najmodernejšie trendy v oblasti doplnkov stravy s dôrazom na bylinné preparáty s vysokým fyziologickým účinkom.

 • Phytomer

  PHYTOMER je dnes jednou z mála kozmetických spoločností na svete, ktorá ovláda morskú biotechnológiu a vytvára úplne nové a prirodzené prísady pomocou vyspelých metód šetrných k životnému prostrediu.

 • Sesderma kozmetika

  Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.