Značky Počet značiek: 6

 • Aqua mineral kozmetika

  Harmónia starodávnej múdrosti a modernej vedy. Táto originálna, komplexná séria vysokoúčinných kozmetických prípravkov vytvorených špeciálne na zachovanie krásnej a zdravej pokožky pomáha vzdorovať pôsobeniu času. 
 • Healthway výživové doplnky

  Spoločnosť HealthWay, s.r.o vznikla na jeseň roku 2013 za účelom priniesť na slovenský trh kvalitné prírodné produkty, vyrábané renomovanými spoločnosťami v Nemecku a USA.

 • Himalyo

  Výnimočná lokalita a zpracovanie pôvodnych odrôd dáva produktom Himalyo absolútne unikátnú silu a koncentráciu účinných nutričných látok.

 • NefdeSanté šťavy

  Nef de Santé, a.s. je česká spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába potravinové doplnky, obsahujúce tie najkvalitnejšie prírodné suroviny. Značka nefdesanté ® sleduje najmodernejšie trendy v oblasti doplnkov stravy s dôrazom na bylinné preparáty s vysokým fyziologickým účinkom.

 • Phytomer

  PHYTOMER je dnes jednou z mála kozmetických spoločností na svete, ktorá ovláda morskú biotechnológiu a vytvára úplne nové a prirodzené prísady pomocou vyspelých metód šetrných k životnému prostrediu.

  Počet produktov: 0

 • Sesderma kozmetika

  Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 25 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.