Vlasy

Dospelý človek má na hlave v priemere 100-150 000 vlasov, pričom denne vám môže vypadnúť 50-150 vlasov. Mokré vlasy môžu byť až o 30% dlhšie ako suché  a životnosť vlasu je približne 5 rokov. Vlas je "vyrobený" hlavne z keratínu - čím sa zložením podbá na zloženie konskej hrivy :)

V mnohých kultúrach sa vlasy pokladajú za korunu krásy. Upravené vlasy harmonizujú celkové pôsobenie. Farba vlasov dokonca často ovplyvňuje, ako vnímame daného človeka. Blond vlasy sú symbolom nevinnosti, ale aj flirtu a zábavy. Hnedé vlasy sú symbolom serióznosti a múdrosti. Červenovlasí ľudia sú považovaní za silné temperamentné osobnosti.

Základná starostlivosť o vlasy zahŕňa šampóny na vlasy podľa typu vlasu. Vybrať si môžete spomedzi šampónov na mastné vlasy, šampónov na suché vlasy a na normálne vlasy. Obľúbené sú aj šampóny na šedivé vlasy a anti-age šampóny. 

Šampónom na vlasy však základná starostlivosť o vlasy nekončí. Poznáte to hlavne, ak máte konkrétny vlasový problém. Našťastie, v našom e-shope nájdete riešenie pre vlasy so seboreou. Nájdete tu šampóny na vlasy proti lupinám. Ak sa boríte s vypadávaním vlasov, u nás nájdete šampóny proti vypadávaniu vlasov ako aj rôzne špecializované vlasové séra.

SIMPLYSKIN

PHYTOMER TRESOR DES MERS BEAUTIFYING OIL FACE, BODY, HAIR 100 ml

38,00 €
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný na porovnanie.