„Pravá krása ženy nie je v jej postave, v spôsobe oblečenia, v šatách, ktoré nosí alebo štýle jej účesu. Krásu ženy vidno v jej očiach, pretože sú oknom do jej duše, miestom, kde prebýva láska.“ - Audrey Hepburn

Myšlienka priniesť ľuďom inováciu, výnimočnú starostlivosť a bezkonkurenčný zákaznícky servis vznikla v roku 2017. Táto vízia sa pretvorila do dvoch slov: Simply Skin! Práve naša koža je totiž to najcennejšie, čo máme, hoci ju mnohí z nás považujú za samozrejmosť. Je jedinečná a výnimočná tak, ako naše “ja”. Simply Skin chápe, aké je dôležité starať sa o pokožku nášho tela, dodávať jej potrebné látky, hýčkať ju a rozmaznávať. Našou vášňou a cieľom je poskytovať zákazníkom produkty, ktoré im umožnia nielen vyzerať ale cítiť sa krajšie, lepšie a zdravšie.

Produkty vyvinuté odborníkmi, obsahujúce inovatívne aktívne zložky, vyživujúce minerály a profesionálne technológie prinesú vášmu telu zaručený recept na zdravie a krásu.

Každý stav vášho tela riešime výrobkami, ktoré kombinujú najnovšie postupy výroby s osvedčenými zložkami a receptúrami tak, aby vytvorili bezkonkurenčné a viditeľné výsledky. Simply Skin ponúka riešenie pre širokú škálu problémov, typov a stavov pleti a tela samotného.

Náš tím je vždy ochotný pomôcť s akýmkoľvek problémom týkajúcim sa zdravia, produktov, či nákupu. Usilovne pracujeme na dôslednom dodržiavaní našich sľubov a presahovaní vašich očakávaní. Našou víziou je zlepšiť životy ľudí a vyčarovať im úsmev na tvári. Tam, kde prinášame radosť do života totiž robíme tú najkrajšiu vec na svete.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný na porovnanie.