Telo

Telová kozmetika u nás v Simplyskin dodá vašej pokožke zdravie a vitalitu. V našej telovej kozmetike sa nachádzajú všetky vitamíny a minerály potrebné pre Vašu pokožku v každom veku.

Vedeli ste, že koža je najväčší ľudský orgán? Ročne z nej opadne približne 4kg odumretých kožných buniek. Skladá sa z troch vrstiev. Niektoré problémy pokožky sú typické viac pre ženskú pokožku a to napríklad strie či celulitída. V prevencii či liečbe problémov kože má dôležitú úlohu aj kvalitná telová kozmetika.

Telová kozmetika zahŕňa od sprchovacích gélov cez telové peelingy a telové mlieka široké spektrum prípravkov na telo. Jej cieľom nie je len očistiť pokožku tela ale aj dodať jej potrebné látky a pritom udržiavať pokožku hydratovanú. 

Tak, ako pri pleti, aj pokožka na tele ocení 1-krát týždenne telový peelingy. Telové mlieko by ste mali používať bez výnimky každý jeden deň. 

Pri telovej starostlivosti sa oplatí nezabúdať na ruky a nohy. Pokožka na rukách je obzvlášť náchylná na vysušenie a popraskanie. Obzvlášť v zimných mesiacoch. Nezabúdajte na ňu a pravidelne používajte krém na ruky.

Najhrubšia koža je na pätách. Keďže ide o zväčša dobre ukrytú časť tela, mimo leta pätám málokto venujte pozornosť. Následkom bývajú nielen deravé silonky ale aj popraskané päty, ktoré bolia. Do každodennej starostlivosti je preto vhodné zaradiť aj prípravky na päty vo forme rôznych zmäkčujúcich hydratujúcich krémov.

SIMPLYSKIN

PHYTOMER SUN SOLUTION SUNSCREEN SPF30 FACE AND BODY 125 ML

36,00 €
SIMPLYSKIN

PHYTOMER SUN RESET HIGH-RECOVERY PROTECTIVE SUNSCREEN SPF50

36,00 €
SIMPLYSKIN

PHYTOMER SUNACTIVE PROTECTIVE SUNSCREEN SPF30 50ML DARK SPOTS + SIGNS OF AGING

38,00 €
SIMPLYSKIN

PHYTOMER SUN SOLUTION SUNSCREEN SPF15 FACE AND BODY 125 ML

38,00 €
SIMPLYSKIN

PHYTOMER SUN SOOTHER AFTER-SUN MILK FACE AND BODY 250 ML

36,00 €
SIMPLYSKIN

Phytomer Sun Solution Sunscreen SPF30 50 ml

36,00 €
SIMPLYSKIN

PHYTOMER REMODELE TONIC BODY GEL - 150 ML

46,00 €
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný na porovnanie.