Zoznam produktov značky HD Cosmetic Efficiency

HD COSMETIC EFFICIENCY je založená na viac ako 30-ročnom výskume a vývoji dermokozmetických riešení starostlivosti o pleť pod dohľadom odborníkov v oblasti dermatológie. Vznikla spojením dermatológov a farmaceutov. Na základe dômyselného zloženia, kde sa každý produkt snaží vyriešiť špecifický problém konkrétneho pacienta, bolo cieľom vytvoriť produktový rad, ktorý by mohol konečne riešiť tie potreby, ktoré pacienti požadovali.

  • Koža je najväčší orgán ľudského tela. Chráni nás pred okolím, pred vonkajšími vplyvmi a agresiami, ale pomáha nám s okolím aj komunikovať. Je to okno, ktoré nás otvára všetkým ostatným.
  • Len na jednom štvorcovom centimetri je viac ako 5000 citlivých receptorov. Prostredníctvom kontaktu cítime svet.
  • Je životne dôležitá, preto každodenná starostlivosť o ňu je nevyhnutnosťou.

HD Cosmetic Efficiiency je značka posadnutá zlepšovaním zdravia a krásy pokožky, spomalením jej starnutia a obnovením jej mladistvosti. Je to duch ZMYSLU DOTYKU .

1. Zmysel pre krásu
Vieme, že skutočná krása je v nás. Starostlivosť o pleť preto ponímame ako celok, v ktorom sú ZDRAVIE a KRÁSA neoddeliteľné.

2. Zmysel pre kožu
Sme špecialisti na formulovanie a výrobu produktov starostlivosti o pleť na základe odporúčaní názorových lídrov v dermatológii, expertov na riešenie nových potrieb pleti.

 3. Zmysel pre technológiu
Naše oddelenie výskumu a vývoja neustále pracuje na vývoji produktov, ktoré kombinujú najmodernejšie aktívne zložky inovatívnych textúrach . Jeho cieľ: Zabezpečiť jedinečnú používateľskú skúsenosť.

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný na porovnanie.