Zoznam produktov značky HD COSMETIC EFFICIENCY

HD COSMETIC EFFICIENCY je založená na viac ako 30-ročnom výskume a vývoji dermokozmetických riešení starostlivosti o pleť pod dohľadom odborníkov v oblasti dermatológie. Vznikla spojením dermatológov a farmaceutov. Na základe dômyselného zloženia, kde sa každý produkt snaží vyriešiť špecifický problém konkrétneho pacienta, bolo cieľom vytvoriť produktový rad, ktorý by mohol konečne riešiť tie potreby, ktoré pacienti požadovali.

HD COSMETIC EFFICIENCY je založená na viac ako 30-ročnom výskume a vývoji dermokozmetických riešení starostlivosti o pleť pod dohľadom odborníkov v oblasti dermatológie. Vznikla spojením dermatológov a farmaceutov. Na základe dômyselného zloženia, kde sa každý produkt snaží vyriešiť špecifický problém konkrétneho pacienta, bolo cieľom vytvoriť produktový rad, ktorý by mohol konečne riešiť tie potreby, ktoré pacienti požadovali.

Koža je najväčší orgán ľudského tela. Chráni nás pred okolím, pred vonkajšími vplyvmi a agresiami, ale pomáha nám s okolím aj komunikovať. Je to okno, ktoré nás otvára všetkým ostatným.

Len na jednom štvorcovom centimetri je viac ako 5000 citlivých receptorov. Prostredníctvom kontaktu cítime svet.

Je životne dôležitá, preto každodenná starostlivosť o ňu je nevyhnutnosťou.

HD Cosmetic Efficiiency je značka posadnutá zlepšovaním zdravia a krásy pokožky, spomalením jej starnutia a obnovením jej mladistvosti.

Je to duch ZMYSLU DOTYKU .

1. Zmysel pre krásu
Vieme, že skutočná krása je v nás. Starostlivosť o pleť preto ponímame ako celok, v ktorom sú ZDRAVIE a KRÁSA neoddeliteľné.

2. Zmysel pre kožu
Sme špecialisti na formulovanie a výrobu produktov starostlivosti o pleť na základe odporúčaní názorových lídrov v dermatológii, expertov na riešenie nových potrieb pleti.

 3. Zmysel pre technológiu
Naše oddelenie výskumu a vývoja neustále pracuje na vývoji produktov, ktoré kombinujú najmodernejšie aktívne zložky v inovatívnych textúrach . Jeho cieľ: Zabezpečiť jedinečnú používateľskú skúsenosť.

Menej
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný na porovnanie.