KOŽA - naše brnenie

Koža je na najväčší orgán ľudského tela. Koža slúži ako ochranná bariéra medzi našimi orgánmi a externým prostredím. Zohráva kľúčovú úlohu pri udržiavaní nášho celkového zdravia a pohody. Mnoho ľudí jej nevenuje špeciálnu pozornosť, ale tú si naša koža jednoznačne zaslúži. 

Čítaj viac
320 zobrazení

AKNÉ v dospelosti

Ak máte v dospelosti akné, možno sa pýtate, či sú tie vyrážky skutočne akné. Majú vôbec dospelí akné?

Čítaj viac
659 zobrazení

TMAVÉ ŠKVRNY - ako na slnkom pobozkanú pokožku

Hyperpigmentácie, pigmentové škvrny, pozápalové škvrny, starecké škvrny. Proste, škvrny na pokožke. U niekoho sa vyskytujú vo väčšej, u iného v menšej miere. Ale keď sa raz objavia, nie je jednoduché sa ich zbaviť. Poďme sa pozrieť na to, čo s nimi teraz a v budúcnosti.

Čítaj viac
1002 zobrazení

HD COSMETIC EFFICIENCY - Spojenie zložiek najvyššej dermatologickej účinnosti

HD COSMETIC EFFICIENCY je exkluzívna značka profesionálov z oblasti starostlivosti o pleť. Spojenie zložiek najvyššej dermatologickej účinnosti, ktoré je zdrojom jedinečného zážitku. Osvedčené, vedecky a klinicky podložené receptúry navrhnuté pod odborným vedením hlavných mienkotvorných lídrov z oblasti dermatologickej praxe. Ich starostlivo navrhnuté receptúry sú založené na takej kombinácii zložiek, ktorá umožňuje najlepší pomer "kozmetickej účinnosti a jej kompatibility s pleťou".

Čítaj viac
666 zobrazení

Celulitída - čo ju spôsobuje a ako sa jej zbaviť?

Neatraktívny vzhľad pokožky pripomínajúci pomarančovú kožu, ktorý straší snáď každú z nás? Áno, reč je o celulitíde. Odveký nepriateľ žien každého veku, štíhlych i plnoštíhlych, sa častokrát vyskytuje práve na našich stehnách či zadku. Ako na ňu? Dá sa jej vôbec nejako zbaviť?

Čítaj viac
1073 zobrazení

Smart Aging - vitajte vo svete MartiDerm

Všetko to začalo v roku 1952 prácou mladého barcelonského lekárnika Josepa Marti Tora.  Tento skúsený farmaceut využil svoje vzdelanie a prax, aby vytvoril prvé efektívne formuly v dermokozmetike. Odvtedy sa stalo veľa vecí a vznikla spoločnosť MartiDerm Group.

Čítaj viac
733 zobrazení

EVY - Pokročilá slnečná ochrana

Evy prináša revolúciu do každodennej kozmetickej rutiny. Vytvára dlhotrvajúcu slnečnú ochranu, ktorá posilňuje prirodzenú kožnú bariéru a chráni aktívne zložky v koži, čím maximalizuje efektívnosť produktu a prináša bezpečné opaľovanie.

Čítaj viac
697 zobrazení

ČO BY STE MALI VEDIEŤ O SLNEČNEJ OCHRANE?

Stretli ste sa s názorom, že veľkosť SPF (Sun Protect Factor) súvisí s dobou, počas ktorej sa môžeme vystaviť slnečnému žiareniu?

Čítaj viac
744 zobrazení

ROZŽIARTE SA, PRIŠLA JAR

Náš šatník za posledné dni výrazne ubral na objeme. Zimné bundy, čiapky a šály nahradili ľahké kabátiky. Iba naša pleť vyzerá, akoby sa z tej zimy stále nespamätala. Zima nám poväčšine zanechala mdlú a suchú pleť, ktorá svrbí.

Čítaj viac
710 zobrazení

Kruhy, vačky alebo vrásky pod očami

„Pozeraj sa mi do očí, keď s tebou hovorím!“ túto vetu ste už určite počuli. „Oči sa mu nesmiali“, „Mala smutné oči“ príkladov je veľa. Pretože očami komunikujeme. Zrkadlia radosť, strach, hanbu, vzrušenie a vlastne všetky pocity.

Čítaj viac
1676 zobrazení
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný na porovnanie.