KOZMETIKA V LETE - tipy na maximálnu starostlivosť

Vaša letná pleť sa správa pravdepodobne inak ako vaša zimná pleť. A preto vyžaduje aj inú starostlivosť. Prečítajte si, po akých prípravkoch sa v lete oplatí siahnuť.

Čítaj viac
426 zobrazení

SLNEČNÁ OCHRANA - čo by ste mali vedieť?

Stretli ste sa s názorom, že veľkosť SPF (Sun Protect Factor) súvisí s dobou, počas ktorej sa môžeme vystaviť slnečnému žiareniu?

Čítaj viac
4722 zobrazení

KOZMETICKÁ RUTINA - ako si ju nastaviť?

Široký pojem kozmetickej rutiny môže zahŕňať všetko od minimalistickej 2-krokovej po Ázia style mnoho-krokovú pleťovú starostlivosť. Poďte, prevedieme vás základnými krokmi starostlivosti o pleť. Aby ste bola Krásna. Vždy.

Čítaj viac
1841 zobrazení

ROZŽIARTE SA, prišla jar

Náš šatník za posledné dni výrazne ubral na objeme. Zimné bundy, čiapky a šály nahradili ľahké kabátiky. Iba naša pleť vyzerá, akoby sa z tej zimy stále nespamätala. Zima nám poväčšine zanechala mdlú a suchú pleť, ktorá svrbí.

Čítaj viac
3470 zobrazení

KOŽA - naše brnenie

Koža je na najväčší orgán ľudského tela. Koža slúži ako ochranná bariéra medzi našimi orgánmi a externým prostredím. Zohráva kľúčovú úlohu pri udržiavaní nášho celkového zdravia a pohody. Mnoho ľudí jej nevenuje špeciálnu pozornosť, ale tú si naša koža jednoznačne zaslúži. 

Čítaj viac
3049 zobrazení

AKNÉ v dospelosti

Ak máte v dospelosti akné, možno sa pýtate, či sú tie vyrážky skutočne akné. Majú vôbec dospelí akné?

Čítaj viac
3358 zobrazení

TMAVÉ ŠKVRNY - ako na slnkom pobozkanú pokožku

Hyperpigmentácie, pigmentové škvrny, pozápalové škvrny, starecké škvrny. Proste, škvrny na pokožke. U niekoho sa vyskytujú vo väčšej, u iného v menšej miere. Ale keď sa raz objavia, nie je jednoduché sa ich zbaviť. Poďme sa pozrieť na to, čo s nimi teraz a v budúcnosti.

Čítaj viac
3760 zobrazení

HD COSMETIC EFFICIENCY - Spojenie zložiek najvyššej dermatologickej účinnosti

HD COSMETIC EFFICIENCY je exkluzívna značka profesionálov z oblasti starostlivosti o pleť. Spojenie zložiek najvyššej dermatologickej účinnosti, ktoré je zdrojom jedinečného zážitku. Osvedčené, vedecky a klinicky podložené receptúry navrhnuté pod odborným vedením hlavných mienkotvorných lídrov z oblasti dermatologickej praxe. Ich starostlivo navrhnuté receptúry sú založené na takej kombinácii zložiek, ktorá umožňuje najlepší pomer "kozmetickej účinnosti a jej kompatibility s pleťou".

Čítaj viac
3501 zobrazení

Celulitída - čo ju spôsobuje a ako sa jej zbaviť?

Neatraktívny vzhľad pokožky pripomínajúci pomarančovú kožu, ktorý straší snáď každú z nás? Áno, reč je o celulitíde. Odveký nepriateľ žien každého veku, štíhlych i plnoštíhlych, sa častokrát vyskytuje práve na našich stehnách či zadku. Ako na ňu? Dá sa jej vôbec nejako zbaviť?

Čítaj viac
3822 zobrazení

Smart Aging - vitajte vo svete MartiDerm

Všetko to začalo v roku 1952 prácou mladého barcelonského lekárnika Josepa Marti Tora.  Tento skúsený farmaceut využil svoje vzdelanie a prax, aby vytvoril prvé efektívne formuly v dermokozmetike. Odvtedy sa stalo veľa vecí a vznikla spoločnosť MartiDerm Group.

Čítaj viac
3450 zobrazení
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný na porovnanie.