PHYTOMER EXPERT YOUTH WRINKLE CORRECTION CREAM 50ml Zväčšiť

PHYTOMER EXPERT YOUTH WRINKLE CORRECTION CREAM 50ml

Phytomer Phytomer

Novinka

Protivráskový krém

Viac detailov

  • 50 ml

63,00 €

s DPH

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Redukuje jemné aj hlboké vrásky a postupne tak vyhladzuje pleť. Obsahuje high-tech aktívny komplex, ktorý bol navrhnutý tak, aby optimalizoval prirodzené funkcie kožných buniek.Tvár po 1 mesiaci aplikácie môže vyzerať až o 8 rokov mladšia.
Spoločnosť PHYTOMER je priekopníkom v oblasti morskej biotechnológie. vyvíjané špičkové aktívne zložky a inovatívne produkty, aby sa dosiahla skutočná a rekordná účinnosť. Výroba je situovaná vo francúzskom Saint-Malo, v Bretónsku, a pôsobí tu s trvalým ohľadom na ochranu životného prostredia. Vedci a vývojové tímy spoločnosti PHYTOMER 40 rokov objavujú tie najúčinnejšie aktívne morské zložky, ktoré sú potom obsiahnuté v jedinečných výrobkoch.


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Aktívne zložky:

SEASTEM KOMPLEX: SEASTEM je unikátna kombinácia molekúl z morskej riasy Laminaria získaných prostredníctvom patentovaného biotechnologického procesu. Vedci spoločnosti PHYTOMER zistili, že SEASTEM je schopný reaktivovať kmeňové bunky morských rias a týmto vytvárať novú substanciu morských rias. Využívajú vypĺňajúcu silu SEASTEM pre optimalizáciu funkcie kmeňových buniek pokožky za účelom vyhladenie vrások.
Olej zo slanorožca: zlepšuje cirkuláciu a uchovanie vody v pokožke.
Oligoméry (R): optimálne dopĺňa všetky stopové prvky, posilňuje pokožku a zabraňuje únave buniek.

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.