PHYTOMER STRUCTURISTE FIRMING LIFT CREAM 50 ml Zväčšiť

PHYTOMER STRUCTURISTE FIRMING LIFT CREAM 50 ml

Phytomer Phytomer

Novinka

Liftingový krém

Viac detailov

  • 50 ml

84,10 €

s DPH

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Bojuje proti viditeľným príznakom ochabovaniu pleti, straty elasticity a pokleslým tvárovým rysom. Každým dňom tento bohatý krém s okamžitým vypínacím účinkom obnovuje pôvodnú štruktúru tváre.




Spoločnosť PHYTOMER je priekopníkom v oblasti morskej biotechnológie. vyvíjané špičkové aktívne zložky a inovatívne produkty, aby sa dosiahla skutočná a rekordná účinnosť. Výroba je situovaná vo francúzskom Saint-Malo, v Bretónsku, a pôsobí tu s trvalým ohľadom na ochranu životného prostredia. Vedci a vývojové tímy spoločnosti PHYTOMER 40 rokov objavujú tie najúčinnejšie aktívne morské zložky, ktoré sú potom obsiahnuté v jedinečných výrobkoch.


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

PHYTOMER STRUCTURISTE FIRMING LIFT CREAM 50 ml

PHYTOMER STRUCTURISTE FIRMING LIFT CREAM 50 ml

Aktívne zložky:

GMR - Celkový morský resharper: Táto biotechnologická zložka prirodzene syntetizovaná planktónovými morskými organizmami z oblasti Guérande disponuje trojitým pôsobením, 360-stupňovou reorganizáciou kože. Znovu zhutňuje štruktúru pokožky posilnením podporných vlákien, spevňuje architektúru kože pre lepšiu podporu a zlepšuje súdržnosť buniek na povrchu kože . Pleť je každým dňom viditeľne pevnejšia a posilnenejšia, akoby pozdvihnutá.
Eco chlorella: Stimuluje štrukturálne proteíny pleti a dodáva spevňujúci a posilňujúci účinok.
Výťažok z Marsh trojlístka: Bojuje proti voľným radikálom, čím chráni vitamín C, ktorý je dôležitý pre dozrievanie kolagénu pre hutnejšiu pleť

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.