Mandelac Moisturizing Serum 5x2ml

SESDERMA Mandelac Moisturizing Serum 5x2ml

Hydratačné sérum

Objem
  • 5x2 ml
18,14 €
S DPH

 

Hydratačné sérum Sesderma Mandelac 5x2ml je určené na hydratovanie zrelej pleti s vráskami, škvrnami a ochabnutím. Je vhodné pre všetky typy pleti, vrátane mastnej a citlivej. Je to preto, že jeho hlavnou zložkou je kyselina mandľová, ktorej hlavná funkcia je založená na jemnej exfoliácii vhodnej pre každého. Na druhej strane pomáha vyrovnať pokožku, zanecháva ju omladenú a bojuje proti hyperpigmentácii pokožky. Výťažok z harmančeka uvoľňuje a upokojuje pokožku. Aloe Vera pôsobí rovnakým spôsobom a pokožku upokojuje, pričom ju hydratuje do hĺbky. Tento prípravok pomáha zlepšiť rovnomernosť pleti, redukuje viditeľné známky starnutia a dokonca bojuje a lieči hyperpigmentácie a škvrny na pokožke.

Charakteristika

  • Textúra: sérum;
  • Kožné problémy: vrásky, jemné linky, strata pevnosti, hyperpigmentácia;
  • Aplikácia: ráno alebo večer, dvakrát týždenne;
  • Vek: 40+;
  • Typ pleti: normálna až mastná pleť, vrátane citlivej pleti;
  • Hlavné výhody: reguluje tvorbu kožného mazu; vyhladzuje vrásky, sfarbenie pokožky a dodáva pevnosť; má antioxidačné, antibakteriálne a hydratačné účinky.
  • Hlavné zložky Kyselina mandľová kombinuje hydratačné, antibakteriálne a anti-aging vlastnosti ovocných kyselín. Ide o prírodnú alfa-hydroxykyselinu, ktorá zlepšuje štruktúru a vzhľad pleti, vyhladzuje povrchové vrásky, redukuje nedokonalosti a akné. Okrem toho zosvetľuje zmenu farby; Aloe Vera stimuluje pokožku k procesom regenerácie a obnovy; Výťažok z harmančeka uvoľňuje a upokojuje pokožku.

Použitie: Naneste ampulku hydratačného séra Sesderma Mandelac 5x2ml na pokožku a urobte jemnú kruhovú masáž maximálne raz alebo dvakrát týždenne.

Riešenie pre
Dehydratovaná pleť
Fotostarnutie
Hyperpigmentácie
Jemné linky/Vrásky
Lesk
Scitlivená pleť
Starnúca pleť/Ochabnutie
Vyrážky/Akné
Čierne bodky
Typ pleti
Mastná pleť
Normálna pleť
Suchá pleť
Zmiešaná pleť
Nové
No reviews

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný na porovnanie.