Factor G Renew Rejuvenating serum Zväčšiť

SESDERMA Factor G Renew Rejuvenating serum 30 ml

Sesderma kozmetika Sesderma kozmetika

Novinka

Lipozómové sérum

Viac detailov

  • 30 ml

46,41 €

s DPH

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Sérum na tvár – na základe 5 rastových faktorov rastlinného pôvodu, kmeňových buniek a nanotechnológii zvyšuje účinnosť prieniku zložiek. Obnovuje stratenú pružnosť pokožky, predchádza starnutiu a znižuje viditeľné známky starnutia, hydratuje, redukuje vrásky, pôsobí antioxidačne a vyrovnáva tón pleti. Vhodný pre citlivú pokožku.

Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

SESDERMA Factor G Renew Rejuvenating serum 30 ml

SESDERMA Factor G Renew Rejuvenating serum 30 ml

Účinné látky
Produkty v sérii Factor G Renewtiež obsahujú bohatý a úspešný vzorec účinných zložiek, obsahujú biomimetické peptidy, ktoré pôsobia protivráskovo a stimulujú k aktivite rastové faktory zodpovedné za tvorbu kolagénu, kmeňové bunky Malusdomestica (jabloň domáca), ktoré sú zodpovedné za obnovu buniek a regeneráciu pokožky a takisto extrakt z pupočníka ázijského, ktorý obnovujekožný matrix.

Antioxidačný komplex
Factor G Renewobsahuje antioxidačný komplex, ktorý zabraňuje tvorbe voľných radikálov a spomaľuje deštrukciu kolagénových a elastínových vlákien. Bunky DNA sú chránené pred poškodeniami cez ergotioneín, pterostilben, kvercetín a vitamín E.

Nanotechnológia
Všetky výrobky z rady sú založené na nanotechnológii, ktorá umožňuje účinným látkam obsiahnutým vo Factor G Renew dosiahnuť hlbších vrstiev kože. Väčšina krémov, ktoré používajú tradičné technológie, zostáva na vonkajšej vrstve epidermis, aj napriek vysokej koncentrácii účinnej látky dosahujú hlbších vrstiev kože iba 10 až 20%. V dermokozmetikeSesderma sa účinné látky absorbujú dokonca až o 90%.

Pred použitím krému naneste 4 kvapky produktu do dlane a masírujte. Ráno a večer.

Ochabnutie kože, okamžite viditeľné na ovále tváre je prirodzeným prejavom starnutia, niekedy tiež ako dôsledok rýchlej zmeny hmotnosti. Ak chcete účinne zastaviť a zvrátiť známky straty pevnosti pokožky, Sesdermavytvorila nové krémy určené pre pokožku tváre, krku a očného okolia, líniuFactor G Renew. Tieto kozmetické prípravky založené na piatich rastových faktoroch získaných v procese biotechnológie, kmeňových bunkách z Malusdomestica (jabloň domáca)a nanotechnológii, zvyšujú syntézu kolagénu a elastínu v pokožke, spevňujú ju, zjemňujú a viditeľne omladzujú.

Factor G Renewje séria dermokozmetiky značky Sesderma, ktorá zvyšuje syntézu kolagénu až o 86%, a elastínu až na 76% a odporúča sa pre ženy všetkých vekových kategórií, a to najmä tie, ktoré potrebujú spevniť a zlepšiť pružnosť pokožky kvôli; rýchlemu zníženiu hmotnosti, po 30 roku života, kedy nastupuje prvý väčší pokles kolagénu a elastínua z dôvodu nadchádzajúcej menopauzy, kedy počas prvých piatich rokov po menopauze sa množstvo kolagénových vlákien znižuje až o 30 až 35%[1].

[1] Dorota Wojnowska, Maria Juszkiewicz-Borowiec, Grażyna Chodorowska, Dorota Czelej, Borgis Nowa Medycyna nr 4/2006, s. 62-65

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.