Azelac RU liposomal serum Zväčšiť

SESDERMA Azelac RU liposomal serum 30 ml

Sesderma kozmetika Sesderma kozmetika

Novinka

Lipozómové sérum 

Viac detailov

  • 30 ml

37,79 €

s DPH

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Depigmentačné sérum s aktívnymi lipozómami, ktoré pôsobia priamo na pôvod vzniku škvŕn a zjednocujú tón pleti. Môže sa používať celoročne.

Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

SESDERMA Azelac RU liposomal serum 30 ml

SESDERMA Azelac RU liposomal serum 30 ml

Kyselina azelaová, 4-Butylresorcinol, Diacetyl boldin, Undecylenoyl fenylalanin, Askorbyl glykozid, Kyselina glycyrrhetinová, Retinol, Niacínamid zapuzdrený v lipozómoch.

Na noc. Naneste 4 kvapky prípravku do dlane a aplikujte na miesta, ktoré majú byť ošetrené. Potom naneste bežný krém. Doporučuje sa použiť ochranný faktor.

Azelac RU Lipozomálne sérum obsahuje lipozómovú formulu s aktívnymi zložkami s priamou akciou na melanocyty. Škvrny na koži sú jednou z najčastejších príčin návštevy dermatológa. Ich pôvod je v dôsledku nadmernej produkcie melanínu (tmavého pigmentu) spôsobenej slnečným žiarením, tehotenstvom (melazma), starnutím, pehy. Zosvetľuje a znižuje intenzitu škvŕn rôznej etiológie. Pôsobí ako prevencia. Sérum môže byť použité primárne alebo v kombinácii s inými depigmentačnými ošetreniami (chemický peeling, laser alebo IPL).

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.