C-VIT Moisturizing facial cream Zväčšiť

SESDERMA C-VIT Moisturizing facial cream 50 ml

Sesderma kozmetika Sesderma kozmetika

Novinka

Hydratačný krém na tvár

Viac detailov

  • 50 ml

35,98 €

s DPH

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Záchrana pleti unavenej, matnej a pleti bez energie. Prevencia a liečba fotostarnutia, navracia pleti vitalitu, pevnosť, hebkosť, pružnosť a peknú farbu. Obsahuje inováciu stabilnej formy vitamínu C (3-O-etylová kyselina askorbová), ktorá pôsobí oveľa dlhšie, než bežne používaný vitamín C a jeho deriváty, a navyše zvyšuje produkciu kolagénu.AntioxBoosterSystembojuje proti voľným radikálom a zabraňuje fotostarnutiu pleti. Redukuje pigmentácie (podporuje syntézu melanínu a redukuje už vytvorený) a rozjasňuje pokožku. Extrakt zo sladkého pomaranča podporuje obnovu kože a je príjemný v každodennom používaní.Deň za dňom bude vaša pleť pevná, hladká, hydratovaná a žiarivá.

Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Účinné zložky C-VIT:

Stabilná forma vitamínu C - 3-O-etylová kyselina askorbová je derivát kyseliny askorbovej, donedávna najlepšej formy vitamínu C.Má veľmi stabilnú chemickú štruktúru a dobre penetruje do epidermis. Vďaka tomu ľahko preniká do kože,zatiaľ čo čistá kyselina askorbová ťažko preniká do dermis. Dodatočným elementom je použitie nanotechnológie, ktorá značne zvyšuje penetráciu. Počas štúdie, 3-O-etylová kyselina askorbová, vykázala stabilitu a uchovala si svoje vlastnosti aj pri skladovaní v uzavretej nádobe, pri 20 ° teplote počas 2 rokov. Ukázalo sa, že je rovnako odolná aj pri teplotách nízkych (-15 ° C) a vysokých (45 ° C).

ANTIOX BOOSTER SYSTEM - antioxidačný komplex, ktorý obsahuje výťažok z Ginkgobiloba, kvercetín a pterostilben. Inhibuje aktivitu tyrozinázy, ovplyvňuje syntézu melanínu, stimuluje syntézu kolagénu, má veľmi silné antioxidačné účinky, redukuje voľné radikály, znižuje zápal, inhibuje rast baktérií, má vlastnosti lipofilné a hydrofilné. Vykazuje vynikajúcu stálosť, odolnosť na svetlo, teplo, kyseliny, zásady a kyslík.

Aplikujte krém C-Vit na tvár ráno a/alebo večer jemnou masážou do úplného vstrebania.

Prečo je vitamín C tak dôležitý?

Vitamín C je veľmi silný antioxidant a je jedným z najlepších vitamínov testovaných na ich účinok na kožu.V kozmetike plní funkciu antioxidačnú, regulátora pH a rozjasňujúcej zložky. Táto látka stimuluje syntézu a rekonštrukciu kolagénu. Do značnej miery prispieva k regenerácii extracelulárnehomatrixu, dodáva pokožke hladkosť, elasticitu a pevnosť. Chráni pred poškodením, ktoré spôsobuje UV žiarenie a voľné radikály. Znižuje riziko vzniku zápalu a začervenanie. Tým, že inhibuje syntézu melanínu dokonale rozjasňuje pigmentácie a vyrovnáva tón pleti.

Výhody používania línie C-VIT, starostlivosť s trojakým účinkom:

  • antioxidácia - chráni bunkové membrány zadržiavaním voľných radikálov a eliminuje začervenanie sprevádzané zápalovými stavmi;
  • boj proti vráskam - vitamín C zvyšuje tvorbu kolagénu typu I a III vo fibroblastoch. Zvyšuje hustotu a hrúbku elastínových vlákien;
  • depigmentácia - znižuje počet melanocytovDOPA pozitívnych, čím sa zníži produkcia melanínu, čo znižuje veľkosť a povrch pigmentácií na koži.
Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.