Puffiness eraser Zväčšiť

AQUA MINERAL Puffiness Eraser 25 ml

Aqua mineral kozmetika Aqua mineral kozmetika

Novinka

Krém na opuchy okolo očí

Viac detailov

  • 25 ml

99,00 €

s DPH

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Puffiness Eraser je silný anti-ageingový mikro krém, ktorý efektívne redukuje jemné vrásky a opuchy v oblasti očí. je obohatený o patent EYELISS TM, extrakt zo zázvorového koreňa, ako aj vitamín E a kolagén. Toto jedinečné spojenie dokáže okamžite napnúť a vyhladiť senzitívnu pokožku okolo oka. Výsledkom je svieža a mladá vizáž už v priebehu niekoľkých minút!

Doprajte si jedinečné prípravky série Aqua Mineral, ktoré sú založené na pokladoch Mŕtveho mora. Prastará soľ, minerálne látky a voda z Mŕtveho mora sú populárne najmä kvôli svojim mimoriadne účinným a blahodarným vlastnostiam v oblasti krásy aj celkového zdravia a v kombinácii s inovatívnou patentovanou technológiou revolučným spôsobom menia tradičné postupy starostlivosti o pleť, zvyšujú jej prirodzený potenciál a obnovujú mladistvý a žiarivý jas pokožky. Mnohoročný výskum a investície priniesli svoje ovocie. Prípravky Aqua Mineral kombinujú vzácne prírodné komponenty s najnovšími špičkovými technológiami a pôsobia ako výnimočne účinné regulátory, ktoré spomaľujú prirodzený proces starnutia pokožky. Všetky prísady starostlivo vyberáme z najlepších zdrojov po celom svete a zaručujeme najvyššiu možnú kvalitu všetkých našich produktov. Sme pyšní na náš výrobný proces, ktorý od momentu výberu prvej ingrediencie až po okamih, keď otvoríte a použijete náš produkt, podlieha nepretržitej kontrole kvality. Preto sú všetci naši zákazníci mimoriadne spokojní s každou kvapkou produktov Aqua Mineral. Prípravky Aqua Mineral zaujímajú popredné miesto v kozmetickom priemysle, kombinujú špičkové ingrediencie s inovatívnym výskumom a pomáhajú neustále vzdorovať pôsobeniu času.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

AQUA MINERAL Puffiness Eraser 25 ml

AQUA MINERAL Puffiness Eraser 25 ml

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.