Supreme thermal mask Zväčšiť

AQUA MINERAL Supreme Thermal Mask 100 ml

Aqua mineral kozmetika Aqua mineral kozmetika

Novinka

Termálna protivrásková maska

Viac detailov

  • 100 ml

49,17 €

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Táto úžasne účinná maska ​​pôsobí ako osviežujúci, hĺbkovo čistiaci prostriedok. Je založená na patentovanom, laboratórne testovanom Resistem ™. Rozšírené používanie tohto revolučného výrobku ukázalo, že zlepšuje vzhľad pokožky a zvyšuje jednotný tón a textúru.

Založená na patentovanom, laboratórne testovanom Resistem ™, táto maska ​​obsahuje prírodné bahno z Mŕtveho mora bohaté na kremičitan hlinitý, ktoré vytvára teplo pri styku s pokožkou, odstraňuje nečistoty a napína póry kože. Obsahuje tiež koenzým Q-10, vitamínu podobnú látku, ktorá pôsobí ako prírodný antioxidant a pomáha chrániť vašu pokožku. Ďalšími účinnými zložkami sú lykopén, prírodný antioxidant nájdený v paradajkách, ktorý chráni a osviežuje pokožku, a vysoké koncentrácie glycerínu a propándiolu, ktoré hydratujú a vyživujú.

Hlavné účinné zložky4-Butylresorcinol
Doprajte si jedinečné prípravky série Aqua Mineral, ktoré sú založené na pokladoch Mŕtveho mora. Prastará soľ, minerálne látky a voda z Mŕtveho mora sú populárne najmä kvôli svojim mimoriadne účinným a blahodarným vlastnostiam v oblasti krásy aj celkového zdravia a v kombinácii s inovatívnou patentovanou technológiou revolučným spôsobom menia tradičné postupy starostlivosti o pleť, zvyšujú jej prirodzený potenciál a obnovujú mladistvý a žiarivý jas pokožky. Mnohoročný výskum a investície priniesli svoje ovocie. Prípravky Aqua Mineral kombinujú vzácne prírodné komponenty s najnovšími špičkovými technológiami a pôsobia ako výnimočne účinné regulátory, ktoré spomaľujú prirodzený proces starnutia pokožky. Všetky prísady starostlivo vyberáme z najlepších zdrojov po celom svete a zaručujeme najvyššiu možnú kvalitu všetkých našich produktov. Sme pyšní na náš výrobný proces, ktorý od momentu výberu prvej ingrediencie až po okamih, keď otvoríte a použijete náš produkt, podlieha nepretržitej kontrole kvality. Preto sú všetci naši zákazníci mimoriadne spokojní s každou kvapkou produktov Aqua Mineral. Prípravky Aqua Mineral zaujímajú popredné miesto v kozmetickom priemysle, kombinujú špičkové ingrediencie s inovatívnym výskumom a pomáhajú neustále vzdorovať pôsobeniu času.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

AQUA MINERAL Supreme Thermal Mask 100 ml

AQUA MINERAL Supreme Thermal Mask 100 ml

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.