Znížená cena! REPASKIN INVISIBLE SPF50 50ml Zväčšiť

SESDERMA REPASKIN INVISIBLE SPF50 50ml

Sesderma kozmetika Sesderma kozmetika

Novinka

Opaľovací krém s ľahkou textúrou

Viac detailov

  • 50 ml

16,28 €

s DPH

23,25 € s DPH

-30%

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Opaľovací krém s ľahkou textúrou v lipozómoch. Ochrana a prevencia pred poškodením spôsobeným slnečným žiarením. Obsahuje filtre, antioxidanty a opravné enzýmy, ktoré chránia pokožku na úrovni DNA. Vďaka ľahkej textúre nezanecháva na pokožke stopy, rýchlo sa vstrebáva.

Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

SESDERMA REPASKIN INVISIBLE SPF50 50ml

SESDERMA REPASKIN INVISIBLE SPF50 50ml

> Kombinácia minerálnych a chemických filtrov, ktoré chránia pred UVA, UVB a IR žiarením;

> Thermus Thermophilus extrakt dokáže chrániť pred poškodením z IR žiarenia vďaka svojej schopnosti aktivovať sa svetlom a teplom;

> antioxidačný koktail 4 rôznych ingrediencií (extrakt zo zeleného čaju, S.mariannum, ergotioneín a pterostilben) zaručuje ochranu pred voľnými radikálmi a pôsobí ako prevencia starnutia;

> dva opravné enzýmy, Ses-Fotolyáza a Ses-Endonukleáza, pomáhajú napraviť poškodenia DNA indukované slnečnou expozíciou.

Naneste ráno na vyčistenú pleť, a vždy pred vystavením sa slnečnému žiareniu. Počas pobytu vonku opakujte aplikáciu každé dve hodiny. Po kúpaní a vysušení sa uterákom opäť aplikujte.

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.