Celulex Anti-cellulite gel Zväčšiť

SESDERMA Celulex Anti-cellulite gel 200 ml

Sesderma kozmetika Sesderma kozmetika

Novinka

Anti-celulitídny gél 

Viac detailov

  • 200 ml

28,72 €

s DPH

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

CELULEX gél proti celulitíde. Pôsobením jeho účinných látok dodáva pleti jemný a pevný vzhľad zvýšením flexibility a znížením pomarančovej kôry.

Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

SESDERMA Celulex Anti-cellulite gel 200 ml

SESDERMA Celulex Anti-cellulite gel 200 ml

Obsahuje špecifické a účinné aktívne zložky ako je Brečtan, Centella asiatica, Karnitín, Kofeín a Extrakt z morských rias.

Aplikujte denne primerané množstvo výrobku na postihnuté oblasti gumovým aplikátorom, robte masáž krúživými pohybmi zdola smerom nahor pokiaľ sa produkt nevstrebe. Minimálna doba liečby je štyri mesiace. Pre urýchlenie výsledkov, odporúčame použitie prípravku dvakrát denne, ráno a večer, prekrývajte kožu plastovou fóliou.

Celulitída je multifaktoriálny proces. Ak chce kozmetické ošetrenie byť efektívne, musí pôsobiť na obeh tkanivovej úrovne (odvodnenie, povzbudenie a reštrukturalizácia) a na hladinu tukového tkaniva (lipolytický efekt). Celulex anticelulitídny gél obsahuje špecifické aktívne zložky, ktoré pôsobia na každú z týchto úrovní, čo uľahčuje odvodnenie, reštrukturalizáciu a tkanivové tónovanie. Brečtan (Hedera helix) a Zelený čaj zlepšujú krvný obeh, uľahčujú žilový návrat a lymfatickú drenáž. Gotu kola zabraňuje tuhosti elastínových a kolagénových vlákien, podporuje proces obnovy tkanív, stimuluje biosyntézu kolagénu. Karnitín a Kofeín napomáhajú degradácii triglyceridov v tukovom tkanive. Extrakt z morských rias aktivuje bunkový metabolizmus a revitalizuje tkanivo, a zároveň pomáha odstrániť nahromadené toxíny a tekutiny. Celulex anticelulitídny gél, pôsobením svojich účinných látok, robí pokožku hebkú a vláčnu, zvyšuje elasticitu a znižuje efekt pomarančovej kôry na koži.

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.