Estryses Anti-stretch mark cream Zväčšiť

SESDERMA Estryses Anti-stretch mark cream 200 ml

Sesderma kozmetika Sesderma kozmetika

Novinka

Krém na strie 

Viac detailov

  • 200 ml

24,94 €

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Prevencia, reparácia strií počas tehotenstva, dojčenia, pri obezite, diétach, v období rastu (puberta), pri športovaní, atď.

Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

SESDERMA Estryses Anti-stretch mark cream 200 ml

SESDERMA Estryses Anti-stretch mark cream 200 ml

Šípkový olej, Centella asiatica, Peptidy a Komplex redukujúci strie.

Preventívna alebo udržiavacia liečba: Naneste na ošetrované plochy Estryses krém ráno a večer krúživou masážou až do úplného vstrebania. Intenzívna šoková liečba: Preventívna alebo udržiavacia liečba, večer nahradiť krém Estryses sérom.

Estryses je krém s unikátnou receptúrou, ktorá znižuje hĺbku, dĺžku a drsnosť strií. Estryses obsahuje komplex ingrediencií, ktorý redukuje strie tým, že hydratuje, revitalizuje pokožku, zvyšuje jej pevnosť a pružnosť, znižuje ochabnutosť a stimuluje syntézu kolagénu. Bojuje proti tuhosti vlákien, pretože sa tým zlepšuje pružnosť pokožky a znižuje ochabnutosť pôsobiac priamo na strie.

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.