Hidraderm Hyal Repair Zväčšiť

SESDERMA Hidraderm Hyal Repair 200 ml

Sesderma kozmetika Sesderma kozmetika

Novinka

Intenzívne hydratačné telové mlieko

Viac detailov

  • 200 ml

24,94 €

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Intenzívna hydratácia a dodanie hutnosti pokožke.Odporúčané na zmiernenie príznakov tenkej pokožky, stratu elasticity a krehkú kožu spojenú s dermatoporózou. 
Redensifikácia krehkej pokožky u starších ľudí, a ľudí, ktorí podstupujú agresívne kozmetické alebo lekárske ošetrenia, ako je napríklad rádioterapia.

*Nepoužívať počas tehotenstva a dojčenia.

Zloženie: Kyselina hyalurónová, jojobový olej, olej zo sladkých mandlí a retinaldehyd v lipozómoch.
Návod na použitie: Aplikujte produkt na čistú pokožku jemnou masážou až do úplnej absorpcie. Používajte tak často, ako je potrebné na všetky postihnuté miesta (predlaktia, ruky, nohy...). Dermatologicky testované. *Nepoužívať počas tehotenstva a dojčenia.


Hlavné účinné zložky: 


Kyselina hyalurónová 
Kyselina hyalurónová je prirodzene prítomná vo všetkých živých organizmoch, je univerzálnou zložkou priestoru medzi tkanivom buniek (extracelulárny priestor) a tvorí matrix. Jedná sa o glykosaminoglykán s kľúčovou funkciou hydratácie pokožky vzhľadom k svojej schopnosti zadržiavať vodu.

Jojobový olej
Jojobový olej je vhodný ako pre suchú pokožku, tak i pokožku s mazovou nerovnováhou. Má anti-aging účinok, vyživuje vlasy a hydratuje pokožku. Uľahčuje regeneráciu buniek a zvyšuje pružnosť, hladkosť a pevnosť. Je bohatý na ceramidy a vitamín E, ktorý pôsobí ako antioxidant.

Olej zo sladkých mandlí
Olej zo sladkých mandlí je lisovaný za studena, aby sa zachovali všetky jeho vlastnosti, silne upokojuje zápalové ochorenia kože, suchú pokožku a ekzém. Zmäkčuje, vyživuje a chráni pokožku svojim hydratačným efektom.

Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

SESDERMA Hidraderm Hyal Repair 200 ml

SESDERMA Hidraderm Hyal Repair 200 ml

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.