Hidraderm Hyal Repair

SESDERMA Hidraderm Hyal Repair 200 ml

Intenzívne hydratačné telové mlieko

Objem
  • 200 ml
29,93 €
S DPH

 

Intenzívna hydratácia a dodanie hutnosti pokožke.Odporúčané na zmiernenie príznakov tenkej pokožky, stratu elasticity a krehkú kožu spojenú s dermatoporózou. 
Redensifikácia krehkej pokožky u starších ľudí, a ľudí, ktorí podstupujú agresívne kozmetické alebo lekárske ošetrenia, ako je napríklad rádioterapia.

*Nepoužívať počas tehotenstva a dojčenia.

Zloženie: Kyselina hyalurónová, jojobový olej, olej zo sladkých mandlí a retinaldehyd v lipozómoch.
Návod na použitie: Aplikujte produkt na čistú pokožku jemnou masážou až do úplnej absorpcie. Používajte tak často, ako je potrebné na všetky postihnuté miesta (predlaktia, ruky, nohy...). Dermatologicky testované. *Nepoužívať počas tehotenstva a dojčenia.


Hlavné účinné zložky: 


Kyselina hyalurónová 
Kyselina hyalurónová je prirodzene prítomná vo všetkých živých organizmoch, je univerzálnou zložkou priestoru medzi tkanivom buniek (extracelulárny priestor) a tvorí matrix. Jedná sa o glykosaminoglykán s kľúčovou funkciou hydratácie pokožky vzhľadom k svojej schopnosti zadržiavať vodu.

Jojobový olej
Jojobový olej je vhodný ako pre suchú pokožku, tak i pokožku s mazovou nerovnováhou. Má anti-aging účinok, vyživuje vlasy a hydratuje pokožku. Uľahčuje regeneráciu buniek a zvyšuje pružnosť, hladkosť a pevnosť. Je bohatý na ceramidy a vitamín E, ktorý pôsobí ako antioxidant.

Olej zo sladkých mandlí
Olej zo sladkých mandlí je lisovaný za studena, aby sa zachovali všetky jeho vlastnosti, silne upokojuje zápalové ochorenia kože, suchú pokožku a ekzém. Zmäkčuje, vyživuje a chráni pokožku svojim hydratačným efektom.

Riešenie pre
Regenerácia pokožky
Suchá pokožka
Typ pleti
Mastná pleť
Normálna pleť
Suchá pleť
Zmiešaná pleť
Nové
No reviews

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný na porovnanie.