PHYTOMER DOUCEUR MARINE SOOTHING CREAM 50 ml Zväčšiť

PHYTOMER DOUCEUR MARINE SOOTHING CREAM 50 ml

Phytomer Phytomer

Novinka

  • 50 ml

68,00 €

s DPH

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Upokojuje podráždenú pokožku, zvyšuje prirodzenú obranyschopnosť pokožky proti environmentálnemu stresu a dodáva jej tak pocit sviežosti.
Spoločnosť PHYTOMER je priekopníkom v oblasti morskej biotechnológie. vyvíjané špičkové aktívne zložky a inovatívne produkty, aby sa dosiahla skutočná a rekordná účinnosť. Výroba je situovaná vo francúzskom Saint-Malo, v Bretónsku, a pôsobí tu s trvalým ohľadom na ochranu životného prostredia. Vedci a vývojové tímy spoločnosti PHYTOMER 40 rokov objavujú tie najúčinnejšie aktívne morské zložky, ktoré sú potom obsiahnuté v jedinečných výrobkoch.


Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

PHYTOMER DOUCEUR MARINE SOOTHING CREAM 50 ml

PHYTOMER DOUCEUR MARINE SOOTHING CREAM 50 ml

Aktívne zložky:

MORSKÁ pramenitá voda: Morská pramenitá voda je obrodená morská voda zo zeme, objavená v blízkosti Atlantického pobrežia na ostrove Noirmoutier. Táto slaná voda s teplotou 13 ° C je veľmi bohatá na stopové prvky a minerály. Vedci PHYTOMER objavili, že morská pramenitá voda obsahuje výnimočne kvalitné a čisté minerály. Je bohatá obzvlášť na vápnik, horčík a mangán. Jej pH je podobné pH pleti, čo zaisťuje jej mimoriadnu toleranciu. Vedci PHYTOMER používajú morskú pramenitú vodu pre jej vyhladzujúce vlastnosti na začervenanie a pocit mravčenia.
Coraline: upokojuje, vyhladzuje, znižuje prekrvenie.
Fykosacharidy riasy Laminaria digitata: upokojujú, pôsobí proti mravčeniu, znižuje začervenanie.

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.