Nef de santé Omega 3 cesnak 90 kapsúl Zväčšiť

Nef de santé Omega 3 cesnak 90 kapsúl

NefdeSanté šťavy NefdeSanté šťavy

Novinka

Výživový doplnok s obsahom omega 3 nenasýtených mastných kyselín EPA a DHA (z oleja morskej ryby Engraulis japonica 500 mg v jednej kapsule) a oleja z cesnaku siateho.

Viac detailov

6,50 €

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Rybí olej je najdôležitejším prírodným zdrojom nenasýtených mastných kyselín EPA a DHA. DHA v dávke 250 mg denne prispieva k udržaniu optimálnej činnosti mozgu a k podpore zraku. EPA v dávke 250 mg denne sa podieľa na správnej činnosti srdca.

Cesnak pomáha zvyšovať antioxidačnú kapacitu organizmu, odolnosť voči stresu, podporuje funkciu pečene, srdca a ciev, pomáha udržať správnu hladinu cholesterolu, krvných tukov a homocysteínu.

Prispieva k obrane voči škodlivým baktériám a hubám.

Nef de Santé, a.s. je česká spoločnosť, ktorá vyvíja a vyrába potravinové doplnky, obsahujúce tie najkvalitnejšie prírodné suroviny. Značka nefdesanté ® sleduje najmodernejšie trendy v oblasti doplnkov stravy s dôrazom na bylinné preparáty s vysokým fyziologickým účinkom.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Nef de santé Omega 3 cesnak 90 kapsúl

Nef de santé Omega 3 cesnak 90 kapsúl

Zloženie 1 kapsuly: olej z morskej ryby Engraulis japonicus  (500 mg v jednej kapsuly) s garantovaným obsahom EPA – min. 38 %, t.j. 190 mg a DHA – min. 25 %, t.j. 125 mg, želatína, glycerol (zahusťovadlo), voda, olej z cesnaku siateho 666:1 (5mg), vitamín E (2,5 mg, t.j. 20,8 % RHP*).

*RHP = referenčná hodnota príjmu

Odporúčaná denná dávka výživového doplnku: 1 kapsula 2-3 x denne.

Počas užívania prípravku odporúčame zvýšiť príjem tekutín.

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.