Atpses Cell Energizer Serum 30ml Zväčšiť

Atpses Cell Energizer Serum 30ml

Sesderma kozmetika Sesderma kozmetika

Novinka

Sérum

  • 30 ml

31,49 €

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Atpses Cell Energizer Serum 30ml

Atpses Cell Energizer Serum 30ml

ATP, Ribóza, Kyslík, Ergotioneín, Niacínamid, Karnitín, NADH + (nikotínamid adenín dinukleotid), Kyselina hyalurónová, Vitamín C.

Naneste 2krát denne na očistenú a tonizovanú pokožku, vykonajte jemnú masáž. Tento produkt môže byť použitý aj v očnom okolí,
dodržte vzdialenosť 3-5 mm od oka..

Sérum Sesderma Atpses Cell Energizer Serum Anti-aging je naplnené nanokapsulovanou bunkovou energiou, známou ako ATP, aby sa obnovili energetické úrovne buniek, aby vyzerali žiarivo a plné vitality. Ideálne pre ľudí, ktorí sa podrobujú ošetreniu pomocou LED. Toto sérum sa môže použiť ako posilňovač týchto ošetrení. Táto receptúra pomáha znižovať vrásky, jemné línie a ochabnutie, čím zabraňuje starnutiu pokožky zvnútra. Vďaka svojej schopnosti zlepšovať jazvové tkanivo a reaktivovať jadro bunkovej energie, tento vzorec pomáha pokožke lepšie vyzerať nielen navonok ale aj zvnútra. Vhodný pre všetky typy pleti.

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.