Anti-eye bags kit 15+15 ml

SESDERMA Anti-eye bags kit 15+15 ml

Sada proti očným opuchom

Objem
  • 15+15 ml
39,30 €
S DPH

 

SADA PROTI Opuchom očných viečok a vráskam v očnom okolí.   

ANGIOSES EYECUPS GEL 15ML Prevencia a liečba príznakov únavy v očnom okolí (opuchy, vrásky).

C-VIT OČNÝ KRÉM 15ml. Prevencia a liečba vrások, opuchov, suchosti a známok únavy v okolí očí.

Vhodné pre všetky typy pleti.

Použitie: Malé množstvo produktu naneste večer na vyčistenú pokožku v očnom okolí a jemne masírujte smerom zvnútra von, kým sa prípravok nevstrebe.  Liečba a prevencia vrások, vrások, opuchov, tmavých kruhov, suchosti a príznakov únavy. Odporúča sa pre všetky typy pleti.

Indikácie: Pokožka okolo očí je veľmi tenká a jemná, preto potrebujete osobitnú starostlivosť, aby ste ju udržali hydratovanú a chránenú. C-Vit Eye Contour Cream je ľahká emulzia, ktorá obsahuje účinnú kombináciu aktívnych látok:

  • Extrakt zo sladkého pomaranča podporuje penetráciu všetkých ostatných aktívnych zložiek a zároveň poskytuje vitamín C.
  • Zloženie je obohatené o askorbylglukozid, inovatívnu formu vitamínu C, ktorý má väčšiu stabilitu a dlhodobejší účinok na pokožke ako štandardný vitamín C. Touto kombináciou posilňujeme antioxidačné pôsobenie a stimulujeme syntézu kolagénu vo fibroblastoch, čím sa pokožka v očnom okolí stáva vyhladenejšia a odolnejšia. Inhibuje produkciu melanínu, ktorý podporuje homogenizáciu tónu pleti.
  • Komplex redukujúci opuchy a tmavé kruhy s organickým kremíkom a extraktom zo sladkej ďateliny redukuje tmavý tón pod očami, posilňuje gén matrice spojivového tkaniva (kolagén a elastín) chránený pred oxidačným poškodením spôsobeným voľnými radikálmi, spevňuje a uvoľňuje ošetrované miesta, pomáha zlepšiť vzhľad opuchov a tmavých kruhov okolo očí. C-Vit Eye Contour Cream tlmí známky únavy a vrany, redukuje opuchy a tmavé kruhy, prináša svetlo do očí a dodáva pleti všetku jej vitalitu
Riešenie pre
Opuchy pod očami
Nové
No reviews

Zákazníci, ktorí kúpili tento produkt, kúpili tiež:

Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný na porovnanie.