Acglicolic Classic Forte Ampoules 5x2ml

SESDERMA Acglicolic Classic Forte Ampoules 10x1,5ml

Ampulky

Objem
  • 10x1,5 ml
28,08 €
S DPH

 

Sesderma Acglicolic Classic Forte Anti-Aging Ampulky 10x1,5ml

Ampulky proti starnutiu Sesderma Acglicolic Classic Forte poskytujú ľahký peelingový efekt a obnovujú pokožku.

S anti-age vlastnosťami pomáha zjednocovať tón a textúru pleti, zároveň pleť hydratuje a pomáha redukovať jemné linky a vrásky. Ampulky proti starnutiu Sesderma Acglicolic Classic Forte sú ideálne na to, aby pomohli vašej pleti získať zdravý a revitalizovaný vzhľad. Poskytuje ľahký peelingový účinok a redukuje vrásky vďaka prítomnosti 10% voľnej a lipozomálnej kyseliny glykolovej. Táto silná AHA je schopná obnovovať povrch pokožky a zvyšovať bunkovú obnovu, čím pomáha zjednocovať tón a textúru pleti a tiež redukuje jemné linky a vrásky. Kyselina glykolová je zapuzdrená v lipozómoch, čo zaručuje efektívne vstrebávanie a vysokú účinnosť. V podstate sú to ideálne ampulky pre tých, ktorí chcú posilniť svoju rutinu starostlivosti o protivráskovú starostlivosť.

Zabalené v krásnej ružovej plastovej ampulke, namiesto skla, sú bezpečnejšie a recyklovateľné. Okrem toho, pretože táto účinná receptúra ​​je stabilná iba 24 hodín a 2 ml boli nadmerné na jeden deň, obsahujú teraz 1,5 ml produktu. Ale nebojte sa, namiesto 5 ampuliek ich má táto nová krabička 10!

Charakteristika

  • Textúra: sérum;
  • Kožné problémy: vrásky, dehydratácia, nepravidelná štruktúra, tmavé škvrny;
  • Čas aplikácie: večer;
  • Vek: 20+; Typ pleti: všetky typy pleti;
  • Hlavné výhody: hydratuje pokožku, poskytuje ľahký peelingový efekt napomáhajúci zjednoteniu tónu a textúry pleti, stimuluje tvorbu kolagénu pomáha redukovať jemné linky a vrásky, poskytuje okamžitý liftingový efekt.
  • Hlavné zložky Ergotioneín a nano-zapuzdrené lipozomálne vitamíny C a E majú silné antioxidačné vlastnosti, ktoré chránia pokožku pred voľnými radikálmi. Vitamín C tiež pomáha zvyšovať produkciu kolagénu a celkovo rozjasňuje pleť, čím zlepšuje vzhľad pokožky; 10% kyselina glykolová (voľná a lipozomálna) má peelingový účinok, ktorý pomáha odstraňovať vonkajšiu vrstvu odumretých buniek. Stimuluje tiež obnovu buniek a dodáva pokožke sviežejší, jasnejší a hladší vzhľad; Kyselina hyalurónová má schopnosť nielen hĺbkovo hydratovať pokožku, ale aj ju vypĺňať, udržiavať ju hydratovanú a zároveň pomáha redukovať jemné linky a vrásky. Ako použiť Ampulky Sesderma Acglicolic Classic Forte proti starnutiu naneste na vyčistenú a suchú pleť krúživými pohybmi na tvári, krku a dekolte. Používajte raz týždenne. Majte na pamäti, že pri aplikácii produktu s exfoliačným účinkom je dôležité použiť aj opaľovací krém. Pokožka je normálne citlivejšia a je dôležité ju chrániť pred slnečným žiarením
Riešenie pre
Dehydratovaná pleť
Hyperpigmentácie
Jemné linky/Vrásky
Mdlá/Nerovnomerná textúra pleti
Nerovnomerný tón pleti
Oprava a regenerácia pokožky
Čierne bodky
Typ pleti
Mastná pleť
Normálna pleť
Suchá pleť
Zmiešaná pleť
Nové
No reviews
Produkt bol pridaný do zoznamu želaní
Produkt pridaný na porovnanie.