C-VIT Liposomal serum Zväčšiť

SESDERMA C-VIT Liposomal serum 30 ml

Sesderma kozmetika Sesderma kozmetika

Novinka

Lipozómové sérum 

Viac detailov

  • 30 ml

31,49 €

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Sérum s najstabilnejšou formou vitamínu C (3-O-etylová kyselina askorbová), ktorá je vďaka využitiu nanotechnológie odolná voči oxidácii a dostáva sa do hlbokých vrstiev kože. C-VIT Sérum pôsobí antioxidačne, dodáva pleti jas, podporuje syntézu kolagénu. Redukuje vrásky, zvyšuje pevnosť a pružnosť pokožky a zjednocuje farbu pleti. Sérum sa odporúča ako prevencia a liečba fotostarnutia pleti. Je ideálnym elementom terapie pre pleť s cievkami. C-VIT Sérum bolo ocenené kozmetológmi a farmaceutmi v Španielsku titulom „Najinovatívnejší anti-aging produkt.“

Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

SESDERMA C-VIT Liposomal serum 30 ml

SESDERMA C-VIT Liposomal serum 30 ml

Účinné zložky C-VIT:

Stabilná forma vitamínu C – 3-O-etylová kyselina askorbová je derivát kyseliny askorbovej, donedávna najlepšej formy vitamínu C.Má veľmi stabilnú chemickú štruktúru a dobre penetruje do epidermis. Vďaka tomu ľahko preniká do kože,zatiaľ čo čistá kyselina askorbová ťažko preniká do dermis. Dodatočným elementom je použitie nanotechnológie, ktorá značne zvyšuje penetráciu. Počas štúdie, 3-O-etylová kyselina askorbová, vykázala stabilitu a uchovala si svoje vlastnosti aj pri skladovaní v uzavretej nádobe, pri 20 ° teplote počas 2 rokov. Ukázalo sa, že je rovnako odolná aj pri teplotách nízkych (-15 ° C) a vysokých (45 ° C).

ANTIOX BOOSTER SYSTEM

Vyčistite a tonizujte pokožku. Potom použite C-VIT lipozómové sérum, ideálne dvakrát denne a/alebo podľa potreby, jemnou masážou. Možno ho aplikovať na očné okolie vo vzdialenosti 3-5 mm okolo očí.

Prečo je vitamín C tak dôležitý?

Vitamín C je veľmi silný antioxidant a je jedným z najlepších vitamínov testovaných na ich účinok na kožu.V kozmetike plní funkciu antioxidačnú, regulátora pH a rozjasňujúcej zložky. Táto látka stimuluje syntézu a rekonštrukciu kolagénu. Do značnej miery prispieva k regenerácii extracelulárnehomatrixu, dodáva pokožke hladkosť, elasticitu a pevnosť. Chráni pred poškodením, ktoré spôsobuje UV žiarenie a voľné radikály. Znižuje riziko vzniku zápalu a začervenanie. Tým, že inhibuje syntézu melanínu dokonale rozjasňuje pigmentácie a vyrovnáva tón pleti.

Výhody používania línie C-VIT, starostlivosť s trojakým účinkom:

  •  antioxidácia – chráni bunkové membrány zadržiavaním voľných radikálov a eliminuje začervenanie sprevádzané zápalovými stavmi;
  •   boj proti vráskam – vitamín C zvyšuje tvorbu kolagénu typu I a III vo fibroblastoch. Zvyšuje hustotu a hrúbku elastínových vlákien;
  •   depigmentácia – znižuje počet melanocytovDOPA pozitívnych, čím sa zníži produkcia melanínu, čo znižuje veľkosť a povrch pigmentácií na koži.
Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.