Factor G Renew Rejuvenating cream Zväčšiť

SESDERMA Factor G Renew Rejuvenating cream 50 ml

Sesderma kozmetika Sesderma kozmetika

Novinka

  • 50 ml

43,84 €

s DPH

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Krém na tvár - obsahuje 5 rastových faktorov rastlinného pôvodu a kmeňové bunky, vypína, spevňuje a vyhladzuje pokožku, obnovuje stratenú pružnosť a znižuje viditeľné známky starnutia. Antioxidačný komplex chráni pokožku pred vonkajšími faktormi, pomáha zachovávať jej mladistvý vzhľad. Nanotechnológia zaisťuje efektívnu absorpciu krému do kože.

Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Účinné látky
Produkty v sérii Factor G Renewtiež obsahujú bohatý a úspešný vzorec účinných zložiek, obsahujú biomimetické peptidy, ktoré pôsobia protivráskovo a stimulujú k aktivite rastové faktory zodpovedné za tvorbu kolagénu, kmeňové bunky Malusdomestica (jabloň domáca), ktoré sú zodpovedné za obnovu buniek a regeneráciu pokožky a takisto extrakt z pupočníka ázijského, ktorý obnovujekožný matrix.

Antioxidačný komplex
Factor G Renewobsahuje antioxidačný komplex, ktorý zabraňuje tvorbe voľných radikálov a spomaľuje deštrukciu kolagénových a elastínových vlákien. Bunky DNA sú chránené pred poškodeniami cez ergotioneín, pterostilben, kvercetín a vitamín E.

Nanotechnológia
Všetky výrobky z rady sú založené na nanotechnológii, ktorá umožňuje účinným látkam obsiahnutým vo Factor G Renew dosiahnuť hlbších vrstiev kože. Väčšina krémov, ktoré používajú tradičné technológie, zostáva na vonkajšej vrstve epidermis, aj napriek vysokej koncentrácii účinnej látky dosahujú hlbších vrstiev kože iba 10 až 20%. V dermokozmetikeSesderma sa účinné látky absorbujú dokonca až o 90%.

Naneste Factor G Renew na očistenú a osušenú pleť, jemne masírujte. Ráno a večer.

Ochabnutie kože, okamžite viditeľné na ovále tváre je prirodzeným prejavom starnutia, niekedy tiež ako dôsledok rýchlej zmeny hmotnosti. Ak chcete účinne zastaviť a zvrátiť známky straty pevnosti pokožky, Sesdermavytvorila nové krémy určené pre pokožku tváre, krku a očného okolia, líniuFactor G Renew. Tieto kozmetické prípravky založené na piatich rastových faktoroch získaných v procese biotechnológie, kmeňových bunkách z Malusdomestica (jabloň domáca)a nanotechnológii, zvyšujú syntézu kolagénu a elastínu v pokožke, spevňujú ju, zjemňujú a viditeľne omladzujú.

Factor G Renewje séria dermokozmetiky značky Sesderma, ktorá zvyšuje syntézu kolagénu až o 86%, a elastínu až na 76% a odporúča sa pre ženy všetkých vekových kategórií, a to najmä tie, ktoré potrebujú spevniť a zlepšiť pružnosť pokožky kvôli; rýchlemu zníženiu hmotnosti, po 30 roku života, kedy nastupuje prvý väčší pokles kolagénu a elastínua z dôvodu nadchádzajúcej menopauzy, kedy počas prvých piatich rokov po menopauze sa množstvo kolagénových vlákien znižuje až o 30 až 35%[1].

[1] Dorota Wojnowska, Maria Juszkiewicz-Borowiec, Grażyna Chodorowska, Dorota Czelej, Borgis Nowa Medycyna nr 4/2006, s. 62-65

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.