Azelac RU cream gel Zväčšiť

SESDERMA Azelac RU luminous fluid cream SPF50 50 ml

Sesderma kozmetika Sesderma kozmetika

Novinka

Rozjasňujúci fluid

Viac detailov

  • 50 ml

40,81 €

s DPH

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Fluid s lipozomálnymi depigmentačnými aktívnymi zložkami, ktoré zlepšujú vzhľad tmavých škvŕn a vyrovnávajú tón pleti.

SPF 50 obsahuje fyzikálne a chemické filtre, ktoré chránia pred poškodením z UV žiarenia zo slnka.

Trojitý depigmentačný účinok:
Rozjasnenie: Blokuje a efektívne znižuje produkciu melanínu.
Redukcia: Zabraňuje rozptýleniu melanínu a eliminuje jeho prebytok.
Prevencia: Zastavuje vznik škvŕn.
Výsledkom je koža bez škvŕn s rovnomernejším a jasnejším tónom.
Vhodný pre tehotné !!!

Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

Aqua, etylhexylmethoxycinnamate, butylénglykol, propylénglykol, etylhexyl triazón, etylhexylové salicylát, cyklopentasiloxán, bis-etylhexyloxyfenol metoxyfenyl triazín, butylmetoxydibenzoylmetán, polymetylmetakrylát, bis-PEG-18 metyléterový extrakt, sľuda, isostearylalkohol , OXID TIANITÝ (NANO), OXID TIANIČITÝ, AKRYLÁTY/C10-30 ALKYLAKRYLÁT KROSSPOLYMÉR, NICOTIANA BENTHAMIANA HEXAPEPTIDE-40 SH-POLYPEPTID-2, 3-O-ETYL ASKORBOVÁ KYSELINA, KYS. Kyselina azelaová, BHT, butylénglykol katokoát, kaprínový / učebnicový triglycerid, kaprínlový glykol, karbomér, kyselina citrónová, decyl glukozid, diacetylbolín, dimetikón, fosforečnan Disodium, Disodný EDTA, fosforečnan disodný, etylcelulóza, etylhexylycerrát, glycely glycerín, golely glycerátu, glycely glycerín GLYCERÁT, HEXYLÉN GLYKOL, LECITÍN, EXTRAKT Z LISTOV MELISSA OFFICINALIS, PARFUM, FENETYL ALKOHOL, FENOXYETANOL, POLYSILIKON-11, POLYSORB ATE 20, fosforečnan draselný, oxid kremičitý, chlorid sodný, cholát sodný, HYDROXID SODNÝ, TOKOFEROL, KYSELINA TRANEXAMOVÁ, UNDECYLENOYLFENYLALANÍN

Aplikujte ráno a večer na čistú a suchú pokožku jemnou masážou až do úplného vstrebania výrobku.

Čistí a vyrovnáva vašu pleť. So Sensyses Lightening, ak ste fanúšikom čistenia pleti lipozomálnym roztokom a vatovým tampónom, alebo s penovým krémom Hidraven, ak preferujete čistenie vodou. Potom aplikujte lipozomálne sérum Azelac Ru alebo vaše obvyklé sérum. Azelac Ru Luminous Fluid naneste jemnou masážou na celú tvár, krk a dekolt. Správne množstvo je také, ktoré získate 3-krát stlačením pumpičky, aby sa rovnomerne rozložilo. Môžete ho použiť ako ráno, tak aj večer. Nezabudnite, že aj keď použijete Azelac Ru Luminous Fluid, musíte sa znova natrieť obvyklým opaľovacím krémom, keď ste vystavení slnku!

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.