Repaskin SPF 50 Zväčšiť

SESDERMA Repaskin SPF 50 200 ml

Sesderma kozmetika Sesderma kozmetika

Novinka

Fotoochraná emulzia

Viac detailov

  • 200 ml

22,17 €

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Autentická reparácia bunkovej DNA na neutralizáciu pleti a zvrátenie poškodenia slnkom. Ochrana i reparácia sú dôležité. Prirodzená regeneračná schopnosť DNA v našich bunkách klesá s vekom. Slnečné žiarenie (UV) má škodlivé účinky na kožu, mení štruktúry bunkovej DNA.

Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

SESDERMA Repaskin SPF 50 200 ml

SESDERMA Repaskin SPF 50 200 ml

Fyzikálne a chemické filtre, Fytosfingosin v lipozómoch, Výťažok z planktónu v lipozómoch, Mikrokoky-Micrococcus v lipozómoch, Zelený čaj.

Aplikujte 30 minút pred slnením jemnou masážou. Pri dlhšom slnení opakujte každé 2 hodiny.

Slnečná fotoochrana s lipozómami, s ľahkou, nemastnou textúrou s SPF 50 UVA/UVB/IR. Aj keď je pokožka chránená pred poškodením, opravuje bunkové DNA. Obsahuje fotolyázy, opravné enzýmy, ktoré sú aktivované viditeľným slnečným žiarením, ktoré sú zapuzdrené do lipozómov, prenikajú hlbšie do pokožky a zaisťujú maximálnu ochranu kože vďaka generovaniu fyzikálnych a chemických filtrov.

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.