Defining Lift Neck Cream Zväčšiť

AQUA MINERAL Defining Lift Neck Cream 50 ml

Aqua mineral kozmetika Aqua mineral kozmetika

Novinka

Liftingový krém na krk

Viac detailov

  • 50 ml

50,00 €

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Špeciálna starostlivosť určená pre krk a dekolt. Základom liftingového krému je voda z Mŕtveho mora, obsahuje tiež avokádo, borákový olej, zmes výživných vitamínov pre hydratáciu a obnovujúcu fotmu, ktorá pomáha zlepšivať štruktúru citlivej a často zanedbávanej oblasti krku a dekoltu. Obsahuje Juvinity TM, patent proti starnutiu pokožky, ktorý redukuje viditelné vrásky. V dokonalej súčinnosti s pridanými antioxidantmi rehydratuje a detoxikuje pleť. Zjednocuje tón pleti. Pleť regeneruje a prinavracia jej mladistvý výzor.

Doprajte si jedinečné prípravky série Aqua Mineral, ktoré sú založené na pokladoch Mŕtveho mora. Prastará soľ, minerálne látky a voda z Mŕtveho mora sú populárne najmä kvôli svojim mimoriadne účinným a blahodarným vlastnostiam v oblasti krásy aj celkového zdravia a v kombinácii s inovatívnou patentovanou technológiou revolučným spôsobom menia tradičné postupy starostlivosti o pleť, zvyšujú jej prirodzený potenciál a obnovujú mladistvý a žiarivý jas pokožky. Mnohoročný výskum a investície priniesli svoje ovocie. Prípravky Aqua Mineral kombinujú vzácne prírodné komponenty s najnovšími špičkovými technológiami a pôsobia ako výnimočne účinné regulátory, ktoré spomaľujú prirodzený proces starnutia pokožky. Všetky prísady starostlivo vyberáme z najlepších zdrojov po celom svete a zaručujeme najvyššiu možnú kvalitu všetkých našich produktov. Sme pyšní na náš výrobný proces, ktorý od momentu výberu prvej ingrediencie až po okamih, keď otvoríte a použijete náš produkt, podlieha nepretržitej kontrole kvality. Preto sú všetci naši zákazníci mimoriadne spokojní s každou kvapkou produktov Aqua Mineral. Prípravky Aqua Mineral zaujímajú popredné miesto v kozmetickom priemysle, kombinujú špičkové ingrediencie s inovatívnym výskumom a pomáhajú neustále vzdorovať pôsobeniu času.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

AQUA MINERAL Defining Lift Neck Cream 50 ml

AQUA MINERAL Defining Lift Neck Cream 50 ml

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.