Nanocare Intimate moisturizing gel Zväčšiť

SESDERMA Nanocare Intimate moisturizing gel 30 ml

Sesderma kozmetika Sesderma kozmetika

Novinka

Omladzujúci gél na intímne okolie

Viac detailov

  • 30 ml

28,72 €

s DPH

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

NanoCare genitálny omladzujúci gél vracia mladistvý vzhľad ženskej intímnej oblasti. Zvráti estetické modifikácie spôsobené starnutím, pôrodom alebo voskovaním.

Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

SESDERMA Nanocare Intimate moisturizing gel 30 ml

SESDERMA Nanocare Intimate moisturizing gel 30 ml

Lipozómové rastové faktory β2, Extrakt z lopúcha, Kyselina hyalurónová v 3 rôznych molekulárnych hmotnostiach, Vitamín C zapuzdrený v lipozómoch, DMAE zapuzdrené v lipozómoch, Retinyl propionat v lipozómoch, Výťažok z moruše v lipozómoch, Mimetické peptidy v lipozómoch, Kyselina mliečna.

Naneste malé množstvo produktu jemnou masážou až do úplného vstrebania.
Liečba: 2krát denne, ráno a večer.
Udržiavacia liečba: po 2 mesiacoch liečby, jedenkrát denne pred spaním.

Na rôzne situácie v celom našom živote, ktoré môžu mať vplyv na zdravie nášho intímneho priestoru. Zvlášť starnutie, pôrod a dokonca aj voskovanie môže spôsobiť zmeny na vonkajších pohlavných orgánoch. Často vidieť zmeny v pigmentácii, ochabnutí (atrofia), strate elasticity a dehydratácii, čo dáva neatraktívny vzhľad itnímnym zónam. NanoCare Gel aktívne spevňuje, hydratuje, zosvetľuje. Tiež obsahuje rastové faktory, ktoré stimulujú bunkovú aktivitu a pomáha syntéze kolagénu a elastínu, zlepšuje vzhľad a zdravie našej pokožky.

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.