Navyše, Sesderma využíva technológiu Nanotech, čo znamená, že sa aktívne látky pomocou lipozómov dopravia hlboko do kože, vlasov, nechtov. Sesderma Factor G Renew - omladzujúci krém je pleťovým krémom z kozmetickej línie Factor G Renew. Táto línia je primárne určená na ochabnutú pleť v dôsledku vyššieho veku, ktorá stráca kolagén a elastín.

Omladzujúci krém Sesderma Factor G Renew

Omladzujúci krém Sesderma Factor G Renew zahŕňa 5 rastových faktorov rastlinného pôvodu, vitamín E, mimetické peptidy, kmeňové bunky a extrakt z pupočníka ázijského, čo spolu vytvára účinný antioxidačný koktejl pre omladenie pleti, ktorý bojuje proti poškodeniu voľnými radikálmi a bráni poškodeniu kolagénu a elastínu v pokožke. Spevňuje pleť, zvyšuje jej elasticitu a vyhladzuje vrásky. Kmeňové bunky a extrakt z púpočníka ázijského prispieva k regenerácii, obnove a upokojeniu pleti. Krém je bez parabénov.

MOJA SKÚSENOSŤ

Omladzujúci krém od Sesdermy je naozaj kvalitný a je založený na prírodných zložkách a genokozmetike. Jeho účinnosť má siahať až do hĺbky pokožky a pôsobiť na DNA kožných buniek. Takto kvalitne vyzerá už aj z diaľky. Už na prvý pohľad ma zaujal jeho elegantný dizajn. Samotný krém som testovala 1 týždeň a nanášala som ho vždy ráno na vyčistenú pleť. Jeho rastlinnú vôňu je cítiť hneď po otvorení a na pleti tiež. Krém je pocitovo ľahký a jednoducho sa aj rozotiera. Pomerne rýchlo vsiaka do pokožky a nezanecháva lepivý pocit.

Na tvári je veľmi príjemný. Prvé, čo som si na pleti všimla, bolo jej vypnutie a spevnenie. Myslela som si, že mám ešte čas na takéto typy krémov, ale určitý účinok bol viditeľný aj u mňa. Moja pleť je teraz o čosi pružnejšia, čo cítim aj na dotyk. Ja mám však pleť so značne suchými miestami a tento krém nebol pre mňa príliš vhodný, pretože nehydratoval moju pokožku tak, ako by som potrebovala, a teda suché miesta boli viditeľné. Taktiež v mojom prípade sú vrásky veľmi zriedkavé, a preto jeho účinok na ne vám ešte neviem potvrdiť. :)

Z radu Factor G Renew si viete zadovážiť aj sérum, krém na krk a ovál tváre a krém na očné kontúry. Táto kozmetika ma zaujala z hľadiska zloženia a technológie, avšak skôr by som ju odporúčala pre ženy v zrelšom veku.

Viac produktov nájdete na www.simplyskin.sk 

 

Zdroj: Redakcia KAMzaKRASOU.sk