Seskavel Anti hair-loss ampoules Zväčšiť

SESDERMA Seskavel Anti hair-loss lotion 200 ml

Sesderma kozmetika Sesderma kozmetika

Novinka

Emulzia proti vypadávaniu vlasov

Viac detailov

  • 200 ml

18,89 €

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Vhodné ako starostlivosť o vlasy, aby sa zabránilo a zastavilo vypadávanie vlasov a regulovala hladina oleja na pokožke hlavy. Špeciálne vyvinutý na rovné vlasy, krehké, lámavé a bez života, opravuje a revitalizuje vlasové folikuly a posilňuje a obnovuje poškodenú štruktúru, aktivuje ich rast.

Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

SESDERMA Seskavel Anti hair-loss lotion 200 ml

SESDERMA Seskavel Anti hair-loss lotion 200 ml

Taurín, Cegaba, Zinok, Chinín, Sophora angustifolia extrakt.

Pred použitím pretrepte. Nastriekajte na suchú vlasovú pokožku a jemne vmasírujte pomocou prstov. Neoplachujte. Denná dávka je 2 ml - ekvivalentná 12 streknutiam. Odporúčame 6 streknutí ráno a 6 večer. Udržujte aplikáciu po dobu aspoň 4 mesiacov. Potom sa odporúča udržiavacia liečba s frekvenciou aplikácie 2 alebo 3krát týždenne po dobu niekoľkých mesiacov. Pre zlepšenie a zrýchlenie výsledkov sa môže doplniť liečba s kapsulami Kavel M alebo kapsulami Seskavel Plus a šampónom Seskavel Anti hair loss.

Obsahuje zložky, ktoré poskytujú posilnenie a vlastnosti na rast vlasov, rovnako ako vlastnosti proti tvorbe kožného mazu, ochranné a antioxidačné vlastnosti. Výsledkom je, že vlasy rastú zdravé, silné, husté a lesklé. Vďaka obsahu cegaba, ktorý stimuluje a predlžuje rastovú fázu vlasov a posilňuje vlasové folikuly, takže sú odolnejšie a zastavuje sa vypadávanie vlasov. Tiež pomáha znížiť množstvo mazu a lupín na pokožke hlavy. Taurín ponúka ochranné a antioxidačné vlastnosti, opravuje poškodené vlasy, zabraňuje deformácii a podporuje rast zdravých vlasov. Za účelom kontroly mazu je súčasťou aj zinok a Sophora angustifolia extrakt. Obe zložky majú antimikrobiálny a upokojujúci účinok na pokožku hlavy a fungujú ako kondicionér. Navyše dávajú vlasom lesk a posilňujú ich a bránia ich vypadávaniu. Chinín posilňuje štruktúru vlasov a stimuluje rast.

Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.