C-VIT Intensive serum Zväčšiť

SESDERMA C-VIT Antiox booster system ampoules10x1,5 ml

Sesderma kozmetika Sesderma kozmetika

Novinka

Antiox booster ampulky

Viac detailov

  • 10x1,5 ml

22,75 €

Dodávame po celom Slovensku nad 50 € zdarma

Dodávame do celej ČR nad 80 € zdarma

Rýchle dodanie

Náš obchod je bezpečný

Nakúpte ešte za 50,00 € a získajte dopravu zdarma!

Pre objednávky na Slovensko je cena dopravy zdarma od 50,- € pre objednávky do Českej republiky je bezplatná doprava od 100,- €.

Intenzívna šoková terapia vitamínom C uzavretým v nanozómoch, v sklenených ampulkách. Šoková terapia, ktorá omladzuje a redukuje pigmentácie. C-VIT Intenzívne sérum sa odporúča pre všetky typy pleti, najmä pre suchú pleť, ktorá vykazuje známky fotostarnutia. Bojuje s príznakmi únavy, stratou jasu, obnovuje pokožku po intenzívnom slnení, mikrodermabrázii alebo chemickom peelingu. Môže tiež dopĺňať depigmentačnú terapiu. Obsahuje rozjasňujúce pigmenty, ktoré dodávajú jas.

Sesderma je značka vyznačujúca sa tým, že počúva pokožku (Listening to your skin) už viac ako 30 rokov, podporuje komplexnú dermatológiu a zaviazala sa dosiahnuť úplnú pohodu pokožky. Integruje znalosti a klinickú prax s nástrojmi a procesmi aktívneho počúvania.

Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.

Napísať recenziu

SESDERMA C-VIT Antiox booster system ampoules10x1,5 ml

SESDERMA C-VIT Antiox booster system ampoules10x1,5 ml

Účinné zložky C-VIT:

Stabilná forma vitamínu C – 3-O-etylová kyselina askorbová je derivát kyseliny askorbovej, donedávna najlepšej formy vitamínu C.Má veľmi stabilnú chemickú štruktúru a dobre penetruje do epidermis. Vďaka tomu ľahko preniká do kože,zatiaľ čo čistá kyselina askorbová ťažko preniká do dermis. Dodatočným elementom je použitie nanotechnológie, ktorá značne zvyšuje penetráciu. Počas štúdie, 3-O-etylová kyselina askorbová, vykázala stabilitu a uchovala si svoje vlastnosti aj pri skladovaní v uzavretej nádobe, pri 20 ° teplote počas 2 rokov. Ukázalo sa, že je rovnako odolná aj pri teplotách nízkych (-15 ° C) a vysokých (45 ° C).

ANTIOX BOOSTER SYSTEM – antioxidačný komplex, ktorý obsahuje výťažok z Ginkgobiloba, kvercetín a pterostilben. Inhibuje aktivitu tyrozinázy, ovplyvňuje syntézu melanínu, stimuluje syntézu kolagénu, má veľmi silné antioxidačné účinky, redukuje voľné radikály, znižuje zápal, inhibuje rast baktérií, má vlastnosti lipofilné a hydrofilné. Vykazuje vynikajúcu stálosť, odolnosť na svetlo, teplo, kyseliny, zásady a kyslík.

Aplikujte prípravok na oblasti, ktoré majú byť ošetrené. Jemne vmasírujte končekmi prstov do úplného vstrebania.

Prečo je vitamín C tak dôležitý?

Vitamín C je veľmi silný antioxidant a je jedným z najlepších vitamínov testovaných na ich účinok na kožu.V kozmetike plní funkciu antioxidačnú, regulátora pH a rozjasňujúcej zložky. Táto látka stimuluje syntézu a rekonštrukciu kolagénu. Do značnej miery prispieva k regenerácii extracelulárnehomatrixu, dodáva pokožke hladkosť, elasticitu a pevnosť. Chráni pred poškodením, ktoré spôsobuje UV žiarenie a voľné radikály. Znižuje riziko vzniku zápalu a začervenanie. Tým, že inhibuje syntézu melanínu dokonale rozjasňuje pigmentácie a vyrovnáva tón pleti.

Výhody používania línie C-VIT, starostlivosť s trojakým účinkom:

  • antioxidácia – chráni bunkové membrány zadržiavaním voľných radikálov a eliminuje začervenanie sprevádzané zápalovými stavmi;
  • boj proti vráskam – vitamín C zvyšuje tvorbu kolagénu typu I a III vo fibroblastoch. Zvyšuje hustotu a hrúbku elastínových vlákien;
  • depigmentácia – znižuje počet melanocytovDOPA pozitívnych, čím sa zníži produkcia melanínu, čo znižuje veľkosť a povrch pigmentácií na koži.
Akcepotvať

Tento web používa súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií.